X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Znajdź ubezpieczenie:
Odszkodowania

Odszkodowania

Tu jesteś: Ubezpieczeniaonline.pl  »  Odszkodowania  »  DRB  » 

DRB Centrum Odszkodowań

DRB

NIE musisz być ubezpieczony. Należy Ci się ODSZKODOWANIE z polisy OC sprawcy zdarzenia!
 
DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Spółka z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań.

Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Reprezentujemy je w kontaktach z ubezpieczycielem i dokładamy wszelkich starań, by uzyskać w ich imieniu jak najwyższe odszkodowanie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, potrafimy szybko ocenić na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany. A stosowanie przez nas sprawdzonych technik negocjacji i najskuteczniejszych metod dochodzenia roszczeń jest gwarancją uzyskania satysfakcjonującej kwoty zadośćuczynienia dla naszego Klienta.

Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija i wciąż poszerza zasięg swojej działalności. Rozpoczynaliśmy funkcjonowanie w 2005 roku jako firma obsługująca rynek lokalny. Dziś działamy nie tylko na terenie całej Polski, ale prowadzimy także sprawy poszkodowanych poza granicami kraju.


Zakres działalności
Siedziba DRB Centrum Odszkodowań mieści się w Legnicy, mieście położonym w województwie dolnośląskim. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych obecnych jak i potencjalnych Klientów, zapewniamy im możliwość uzyskania szybkiej i profesjonalnej pomocy na terenie całego kraju, a także poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej.

Nasi przedstawiciele terenowi dotrą do najdalszych zakątków, prosimy tylko o kontakt za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Rozpatrujemy każde zgłoszenie!

Osobom poszkodowanym w wyniku zdarzenia pomagamy uzyskać:

 1.    Zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę.
 2.    Odszkodowanie na pokrycie kosztów leczenia urazu, będącego skutkiem wypadku, w tym:
 •      kosztów zakupów leków,
 •      kosztów związanych z dodatkowym odżywianiem w okresie leczenia i rehabilitacji,
 •      kosztów pobytu w szpitalu i zabiegów rehabilitacyjnych,
 •      kosztów konsultacji u specjalistów,
 •      kosztów środków opatrunkowych i przyrządów rehabilitacyjnych,
 •      kosztów związanych z dodatkową opieką podczas leczenia,
 •      kosztów poniesionych na zakup sprzętu ortopedycznego i protez,
 •      kosztów związanych z dowozem poszkodowanego na leczenie oraz przejazdami osób bliskich w celu odwiedzin w szpitalu,
 •      kosztów przygotowania do wykonywania innego zawodu (jeżeli w wyniku wypadku osoba poszkodowana straciła możliwość wykonywania dotychczasowej pracy zarobkowej).

         3.      Rentę dla wyrównania szkód o charakterze trwałym, w tym rentę na zwiększone potrzeby (związane na przykład z opieką nad poszkodowanym i stałymi kosztami leczenia) oraz rentę z tytułu utraconego dochodu (gdy poszkodowany utraci zdolność do pracy zarobkowej).

W przypadku śmierci poszkodowanego pomagamy uzyskać:

 1.   Odszkodowanie dla członków rodziny zmarłego, których sytuacja życiowa uległa znacznemu pogorszeniu wskutek tej śmierci oraz rentę alimentacyjną, dla tych bliskich, którym zmarły dostarczał środków do życia.
 2.   Refundację kosztów pochówku niezależnie od odszkodowania uzyskanego z ZUS.


Prowadzimy sprawy dotyczące nie tylko najnowszych wypadków, ale także tych, które zdarzyły się po 1997 roku. Wynagrodzenie, naliczane jako ustalony w umowie procent od kwoty odszkodowania, pobieramy dopiero w chwili uzyskania konkretnego świadczenia dla naszego Klienta. Ponadto nie pobieramy prowizji od uzyskanej dla klienta refundacji kosztów leczenia.

Pamiętaj – zamiast przepłacać i tracić czas u konkurencji, zwróć się do nas! Działamy nie tylko profesjonalnie, ale także szybko. Co więcej, każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Nie interesują nas połowiczne rozwiązania zawsze walczymy o uzyskanie odszkodowania najwyższego z możliwych.


Wypełnij wniosek zgłoszenia szkody – skontaktujemy się z Tobą!

 

                    Najwyższe odszkodowanie uzyskane przez DRB Centrum Odszkodowań wyniosło 1 475 000 PLN.

Korzyści dla klienta płynące ze współpracy z DRB Centrum Odszkodowań:

Pełne naprawienie szkody – od dnia powstania wypadku klient otrzymuje informację jakie świadczenia odszkodowawcze mu przysługują oraz jakimi dowodami należy je udowodnić.

Wysokie kwoty odszkodowań – do każdej sprawy klienta podchodzimy indywidualnie i ubiegamy się o wszelkie możliwe do uzyskania tytuły odszkodowawcze. Wiemy o ile w konkretnej szkodzie klienta możemy wystąpić do ubezpieczyciela. Posiadamy współpracujących lekarzy orzeczników, rzeczoznawców i ekspertów w sprawach rekonstrukcji wypadków i motoryzacji. W przypadku, gdy ubezpieczyciel w ramach prowadzonego postępowania przedsądowego zaniży wypłatę odszkodowania, jesteśmy gotowi reprezentować każdego klienta na drodze sądowej.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość obsługi – nasza spółka reprezentuje poszkodowanych w wypadkach od 2005r. i wszystkim klientom terminowo wypłaciła należne odszkodowanie. Jesteśmy gwarantem wypłaty w terminie środków dla klienta. Marka DRB jest powszechnie znana na rynku odszkodowań. Obsłużyliśmy kilkanaście tysięcy klientów. Działamy jako spółka prawa handlowego i prawo nakłada na nas obowiązek transparentności prowadzenia działalności. DRB jako jedna z nielicznych Kancelarii Odszkodowawczych posiada ubezpieczenie OC na kwotę 1 000 000 mln zł na wypadek wyrządzenia szkody klientowi. Nawet najlepszym zdarzają się błędy, a bezpieczeństwo klientów jest naszym priorytetem.

Oszczędność czasu i przykrych doznań – reprezentując klienta reprezentujemy jego interesy. Posiadane doświadczenie procentuje szybkim i kompleksowym pozyskaniem dowodów i wszelkich dokumentów za klienta. Prowadzenie korespondencji urzędowej, składanie wniosków, monitowanie działań wobec urzędów i zakładów ubezpieczeń nie należy do ulubionych zajęć poszkodowanego. Poza tym prowadzenie rozmów i działanie w sprawach, o których nie za wiele wiemy powoduje wiele stresu, niepewności i przykrych doznań.

Szybka obsługa i stała informacja o etapie sprawy – nasi klienci przy każdym znaczącym etapie sprawy są informowani o podjętych krokach. Pracownicy Centrali Spółki są otwarci na stały kontakt z klientem i udzielenie odpowiedzi na każde zadane pytanie. DRB dysponuje siecią kilku tysięcy Agentów, którzy są gotowi w najszybszym możliwym czasie skontaktować się z klientem, doradzić o jakie odszkodowanie klient może się ubiegać i pomóc zgromadzić niezbędną dokumentację.

Doświadczeni prawnicy – oznaczają dla klienta możliwość uzyskania najwyższych na rynku kwot odszkodowań. Zatrudniamy Radców Prawnych, którzy specjalizują się w tematyce odszkodowań i posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań. Wybranie Kancelarii, która zajmuje się wieloma dziedzinami prawa uważamy za niekorzystne rozwiązanie dla klienta.

Partnerska umowa współpracy – umowa zawierana pomiędzy klientem, a naszą spółką określa zasady współpracy, zakres działań oraz obowiązki DRB. Umowa jest zgodna z zapisami prawa i nie posiada klauzul uznanych powszechnie w prawie za niedozwolone. Zapewniamy w ten sposób bezpieczeństwo klientom.

Wynagrodzenie dla firmy płatne po uzyskaniu odszkodowania – od dnia podpisania umowy z klientem pełne ryzyko uzyskania odszkodowania i związane z tym koszty ponosi nasza spółka. Jeśli odszkodowanie nie zostanie uzyskane klient nie płaci wynagrodzenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Koszty leczenia i renty wypłacanej okresowo bez prowizji – umowa określa, iż DRB od kosztów leczenia (kosztów zakupu leków, wizyt lekarskich, rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego) udowodnionych przez klienta na podstawie rachunków i faktur nie pobiera wynagrodzenia. Z wynagrodzenia zwolnione są również renty wypłacane dla klienta okresowo. Rozliczanie w taki sposób usługi powoduje, iż nasza oferta jest najkorzystniejszą ofertą na dochodzenie odszkodowań na rynku, gdyż klient otrzymuje w 100% poniesione koszty leczenia, które stanowią znaczący uszczerbek majątkowy dla budżetu klienta. Przekazujemy również w 100% renty wypłacane dla klienta okresowo, gdyż ich zadaniem jest funkcja kompensacyjna uszczerbku w dochodach.

Finansowanie kosztów sądowych – kiedy istnieje konieczność przekazania sprawy na drogę postępowania sądowego polskie prawo obliguje klienta do wpłacenia na rachunek sądu wpisu sądowego w wysokości 5% dochodzonej kwoty oraz pokrycia kosztów wykonania opinii przez biegłych sądowych. Nie wszystkich klientów stać na podjęcie tego wyzwania. DRB, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów finansuje dla najbardziej potrzebujących, na indywidualnych zasadach, koszty skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Rozwiązanie to umożliwia klientom uzyskanie wysokiej kwoty odszkodowania.
Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowycho Rzecznik Ubezpieczonych Generalna Inspekcja Ochrony Danych Osobowych Certyfikat SSL Komisja Nadzoru Finansowego

Na skróty

Ubezpieczenie na narty

Ubezpieczenia na narty

Wszystko, czego potrzebujesz wyjeżdżając na narty lub snowboard - za granicę lub na terenie RP. Komfortowa obsługa - wszystkie polisy dostępne online - bez wychodzenia z domu!
Ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenia Assistance

Awaria, stłuczka, wypadek samochodowy mogą przydarzyć się każdemu. Zapewnij sobie komfortową pomoc i opiekę w kryzysowej sytuacji.

Sprawdź:
Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia OC

Szukasz oferty OC w życiu prywatnym, a może chcesz sprawdzić propozycje ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla wybranej grupy zawodowej? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Odszkodowania

Odszkodowania

U nas znajdziesz aktualne oferty firm odszkodowawczych, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Sprawdź, jak uzyskać wysokie odszkodowanie!

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ochrona prawna w sprawach karnych oraz przy dochodzeniu odszkodowań. Zapewnij sobie pomoc prawnika. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał skorzystać z jego usług.

Z naszym ubezpieczeniem będziesz miał możliwość korzystania z fachowej pomocy renomowanych kancelarii prawnych na terenie całego kraju. 
OFE

Otwarte Fundusze Emerytalne

Zbliża się czas, gdy będziesz musiał wybrać drugi filar emerytalny? A może chcesz zmienić fundusz, na który zdecydowałeś się jakiś czas temu?

Wszystkie Otwarte Fundusze Emerytalne w jednym miejscu!

Najciekawsze oferty:

Inne ubezpieczenia

Inne ubezpieczenia

Szukasz nietypowego ubezpieczenia? W tym miejscu znajdziesz niestandardowe propozycje - dla rowerzystów, ubezpieczenie dla psa lub kota, karty dla studentów i wiele innych.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.
Ubezpieczenia online.pl sp. z o.o. © 2006-2015