X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Znajdź ubezpieczenie:
Odszkodowania

Odszkodowania

Tu jesteś: Ubezpieczeniaonline.pl  »  Odszkodowania  »  Campter  » 

Campter - Odszkodowania

Campter

Miałeś wypadek? Uzyskaj odszkodowanie z nasza pomocą
 
Campter Odszkodowania świadczy usługi dochodzenia odszkodowań w Polsce i Niemczech od 2007 roku. Od 2008 roku oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadki w Anglii, Irlandii, Szkocji, Norwegii, Holandii. Osoby, które wchodzą w skład naszego zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz osób poszkodowanych. Jeżeli szukasz profesjonalisty w dochodzeniu roszczeń - możesz liczyć na naszą pomoc i pełne zaangażowanie.

Obsługa prawna roszczeń na etapie przedsądowym
Sprawy naszych Klientów prowadzone są przez profesjonalny zespół prawny złożony z adwokatów i radców prawnych, którzy wyceniają roszczenia oraz prowadzą korespondencję z zakładami ubezpieczeń. Praca zespołu prawnego na etapie przedsądowym zmierza do uzyskania jak najwyższego odszkodowania. Nasi konsultanci informują Klientów o wykonywanych czynnościach na każdym etapie sprawy.

Reprezentacja w sądzie
Biuro Campter zapewnia również pełną obsługę prawną roszczenia na etapie sądowym. W przypadku zasadności roszczeń rekomendujemy Klientom skierowanie pozwu do sądu. Nasz adwokat opracowuje pozew i składa go w imieniu Klienta do sądu właściwego dla sprawy. Reprezentacja sądowa obejmuje również kierowanie właściwych wniosków do sądu w trakcie trwania sprawy. W przypadku gdy nasi Klienci nie posiadają środków na prowadzenie sprawy w sądzie istnieje możliwość ich pokrycia przez naszą firmę. Aby dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z naszym konsultantem.

Brak kosztów w przypadku przegrania sprawy
Nasze wynagrodzenie określone jest umownie i wynosi od 15-20% od kwoty uzyskanego odszkodowania. Jeżeli nie uzyskamy żadnego odszkodowania dla Klienta - nie otrzymujemy wynagrodzenia. Taki sposób rozliczenia gwarantuje poszkodowanym pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm w prowadzeniu sprawy.

Wypadek za granicą
Jeżeli uległeś wypadkowi za granicą Twoją sprawę poprowadzi zagraniczny adwokat. Obecnie prowadzimy sprawy wypadków przy pracy i wypadków drogowych w takich krajach jak Anglia, Irlandia, Szkocja, Norwegia oraz Holandia. Dzięki zastosowaniu prawa kraju miejsca wypadku poszkodowany może uzyskać pełne 100% odszkodowania, bez potrąceń naszych kosztów czy prowizji. Wszelkie koszty prawne wynikające z prowadzenia sprawy pokrywa strona przeciwna odpowiedzialna za powstanie szkody.
Wypadek przy pracy za granicą

Jeżeli uległeś wypadkowi przy pracy za granicą nie z własnej winy możesz ubiegać się o odszkodowanie! Bezpłatnie przeanalizujemy i poprowadzimy Twoją sprawę!

Nasi Rodacy mają coraz szersze możliwości podróżowania i zarobkowania w ramach Uni Europejskiej. Otwierające się rynki pracy w takich krajach jak Anglia, Irlandia, Holandia czy Norwegia są bardzo atrakcyjne finansowo. Do tej pory głównym kierunkiem odpływu Polaków były Wyspy Brytyjskie oraz Irlandia, obecnie coraz więcej osób pracuje w Holandii, a nawet w Skandynawii.

Wypadek przy pracy za granicą
Polacy, którzy pracują w krajach europejskich coraz częściej ulegają wypadkom przy pracy. Ich powody są rozmaite. W dużej części ich przyczyna leży w winie samego pracownika (intensywna praca za granicą, nastawienie na zarobek, pobieranie znacznych nadgodzin). Jeżeli jednak do wypadku doszło z winy pracodawcy lub innego współpracownika istnieje możliwość uzyskania odszkodowania za doznane szkody i obrażenia.

Powody wypadków przy pracy za granicą
Do podstawowych powodów wypadków przy pracy za granicą należą zaniedbania leżące po stronie pracodawcy - brak przeszkolenia pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, brak odpowiednich zabezpieczeń (np. kasków, obuwia, lin, okularów czy rękawic), nielimitowany czas pracy czy brak kontroli. Jeżeli zaobserwowałeś podobne nadużycia w swojej sprawie nie wykluczone jest, że również masz prawdo do odszkodowania.

Zwolnienie z pracy po wypadku
Bardzo częstym efektem wypadku jest zwolnienie z pracy i próba odesłania pracownika do Polski. Jeżeli jednak do wypadku doszło w trakcie trwania umowy o pracę - zwolnienie i odesłanie do kraju jest bezpodstawne. Do podobnych zabiegów szczególnie często uciekają się pracodawcy w Holandii oraz holenderskie agencje pracy. Jeżeli po wypadku pracodawca zmusza Cię do opuszczenia zajmowanego lokalu oraz powrotu do kraju powinieneś niezwłocznie podjąć kontakt z nami w celu podjęcia działań o uzyskanie odszkodowania. Podobnie w przypadku nieuzasadnionego zwolnienia istnieje możliwość roszczenia odszkodowania za bezprawne zwolnienie z pracy.

Do kogo kierowane są roszczenia?
Jeżeli uległeś wypadkowi w pracy za granicą, Twoje roszczenie może być skierowane do dwóch, czasami nawet trzech podmiotów. Pierwszym odbiorcą roszczenia jest zazwyczaj pracodawca. W praktyce pracodawcy najczęściej posiadają ubezpieczenie OC firmy (w wielu krajach europejskich jest to obecnie wymóg), z którego pokrywane są wszelkie odszkodowania wynikłe z wypadków i zaniedbań pracodawcy wobec pracowników czy klientów. Jeżeli obawiasz się, iż Twój pracodawca będzie zmuszony pokryć koszty odszkodowania dowiedz się czy posiada stosowną polisę ubezpieczeniową. Pamiętaj, że w przypadku nieuzasadnionego zwolnienia (jako rodzaj zemsty pracodawcy za złożenie roszczenia odszkodowawczego) masz również prawo do ubiegania się o odszkodowanie.

Profesjonalna obsługa prawna roszczeń
Prowadzenie roszczeń wynikłych z wypadków przy pracy możliwe jest tylko w oparciu o prawo kraju miejsca wypadku. Dlatego sprawy naszych Klientów prowadzone są przez profesjonalnych adwokatów z zagranicznych kancelarii wyspecjalizowanych w odszkodowaniach powypadkowych co gwarantuje pełen profesjonalizm. Dodatkowym atutem wynikłym z zagranicznej obsługi roszczeń jest brak kosztów prawnych za prowadzenie sprawy - Klient otrzymuje pełne 100% odszkodowania bez potrąceń prowizji. Czy nadal uważasz, że Twoją sprawę wypadku przy pracy za granicą może poprowadzić polski adwokat? Czy chcesz być obciążony kosztami w wysokości nawet 30% uzyskanego świadczenia?

Po wypadku masz prawo do następujących roszczeń:
 • zwrot kosztów leczenia
 • zwrot utraconych dochodów po wypadku
 • zadośćuczynienie (odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu)
 • renta po wypadku drogowym
 • zniszczone rzeczy osobiste
 • odszkodowanie po śmierci w wypadku bliskiej osoby
Biuro Dochodzenia Odszkodowań Campter specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń powypadkowych w kraju i za granicą. Jeżeli uległeś wypadkowi komunikacyjnemu nie z własnej winy - skonsultuj bezpłatnie swoją sprawę. Nasi specjaliści ocenią zasadność roszczeń oraz ich wysokość. Poprowadzimy Twoją sprawę od momentu zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela po reprezentację w sądzie.

Odszkodowanie za wypadek drogowy w Polsce
Roszczenia naszych Klientów są opracowywane i wyceniane przez profesjonalną kadrę prawników z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rzecz poszkodowanych w wypadkach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie sprecyzować wszystkie należne świadczenia oraz w uzasadnionych przypadkach wstąpić na drogę sądową w imieniu naszych Klientów.

Koszty prowadzenia spraw w Polsce i Niemczech
W przypadku roszczeń odszkodowawczych kierowanych do podmiotów w Polsce lub Niemczech (firm, ubezpieczycieli czy osób fizycznych) nasze Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od uzyskanego odszkodowania. Jeżeli nasze czynności nie doprowadzą do uzyskania odszkodowania wówczas Klient nie ponosi jakichkolwiek kosztów. Taka metoda rozliczenia powoduje, iż nie narażamy Klienta na koszty, jeżeli sprawa niesie za sobą ryzyko. Jest to również gwarancja naszego zaangażowania w uzyskanie wszystkich należnych odszkodowań dla Klientów.

Prowadzenie spraw na etapie sądowym
Jeżeli odszkodowania uzyskane na etapie przedsądowym (ugodowym) są w naszej ocenie zaniżone, rekomendujemy skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego. W takich przypadkach gwarantujemy Klientowi pełną obsługę prawną roszczenia w sądzie, zastępstwo procesowe i obecność pełnomocnika na rozprawach. W uzasadnionych przypadkach (np. gdy sytuacja finansowa poszkodowanego jest szczególnie trudna) pokrywamy również całość kosztów sądowych oraz ryzyko finansowe w przypadku przegrania sprawy.

Odszkodowania za wypadek drogowy w Anglii, Holandii, Norwegii, Irlandii, Szkocji
Jeżeli do wypadku drogowego doszło w Anglii, Holandii, Norwegii, Irlandii lub Szkocji roszczenia opracowywane są przez adwokata z kraju miejsca wypadku. Nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatną analizę i prowadzenie sprawy wypadku ze względu na korzystne uregulowania prawne panujące w tych krajach. Zgodnie z obowiązującym prawem ubezpieczyciele są zobowiązani do pokrycia kosztów prawnych prowadzenia sprawy przez kancelarię adwokacką.

Dlaczego sprawy za granicą prowadzą zagraniczni adwokaci?
Sprawy wypadków drogowych prowadzone są przez zagranicznych adwokatów nie tylko ze względu na dogodne uregulowania prawne, powodujące, iż poszkodowany otrzymuje pełne 100% odszkodowania po wypadku, bez potrąceń prowizji i kosztów prawnych. Podstawową zaletą prowadzenia sprawy przez miejscowego adwokata jest znajomość prawa i doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań po wypadkach. Adwokat polski, posiadający wiedzę tylko z zakresu polskiego prawa cywilnego i ubezpieczeniowego, nie będzie w stanie profesjonalnie i skutecznie zadbać o interes osoby poszkodowanej w wypadku.

Odszkodowanie po wypadku w innych krajach europejskich
Jeżeli doznałeś szkody materialnej, fizycznej lub psychicznej na skutek wypadku drogowego w innym kraju europejskim (np. wypadek we Francji, wypadek we Włoszech, Wypadek w Hiszpanii, Belgii), możesz również liczyć na naszą pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Roszczenia z wypadków w innych krajach europejskich opracowywane są przez naszych adwokatów i kierowane do reprezentantów zagranicznych ubezpieczycieli w Pilsce.

Dlaczego warto zlecić nam sprawę?
 • Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu roszczeń powypadkowych w Polsce;
 • w Anglii, Holandii, Irlandii, Szkocji czy Norwegii naszych Klientów reprezentują profesjonalne kancelarie adwokackie;
 • jeżeli konieczne jest skierowanie sprawy do sądu - zapewniamy Ci pełną obsługę prawną roszczenia;
 • uzyskujesz 100% odszkodowania bez potrąceń prowizji i kosztów prawnych (po wypadku w UK, Norwegii, Irlandii i Holandii).
Doznałeś szkody na skutek błędu w sztuce lekarskiej lub zaniedbania medycznego? Z naszą pomocą uzyskasz odszkodowanie.

Zaniedbania i błędy medyczne mogą być powodem poważnych konsekwencji zdrowotnych. Do szkody dochodzi w sytuacji gdy personel medyczny (lekarze, pielęgniarki) świadomie lub nieświadomie dopuszczą się zaniedbania lub błędu w leczeniu pacjenta (podczas operacji lub stawiania diagnozy). Jeżeli na skutek błędu poszkodowany doznał szkody może ubigać się o należne odszkodowania.

Udowodnienie błędu medycznego
Podstawą do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń jest możliwość udowodnienia błędu. W takim przypadku konieczna będzie dokumentacja medyczna z opisem błędnej diagnozy lub opinia o źle wykonanej operacji. Jeżeli poszkodowany nie będzie w stanie udowodnić błędu lekarza, dochodzenie roszczeń będzie znacznie utrudnione lub niemożliwe.

Zakażenie gronkowcem lub WZW
Najczęstszymi zaniedbaniami medycznymi w Polsce jest zakażenie bakteriami lub wirusami. Jeżeli poszkodowany posiada dowody, iż do zakażenia doszło na skutek konkretnego zabiegu, operacji w konkretnej placówce medycznej, wówczas istnieje możliwość roszczenia odszkodowań. Często jednak poszkodowani nie są w stanie tego udowodnić (przykładowo: zakażenie wykryto po około 6-12 miesięcy od zakażenia w podejrzanej placówce, natomiast pacjent do tego czasu odbył już kilka innych zabiegów czy operacji w innych placówkach).

Pozostawienie narzędzi i opatrunków po operacji
Pozostawienie narzędzi (nożyczek, skalpeli) lub opatrunków w ciele pacjenta, które są zaszyte to ewidentny przykład zaniedbania medycznego. W tego typu przypadkach poszkodowany może starać się o należne rekompensaty.

Błędy medyczne w Polsce i za granicą
Campter Odszkodowania występuje o odszkodowania za błędy medyczne w Polsce, Anglii, Walii, Norwegii i Holandii. Jeżeli doznałeś szkody na skutek zaniedbania, skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy Twoją sprawę bezpłatnie.

O jakie odszkodowania możesz się ubiegać:
 • koszty leczenia po wypadku
 • utracone dochody lub przystosowanie do nowego zawodu
 • zadośćuczynienie (odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu)
 • renta
Biuro Dochodzenia Odszkodowań Campter świadczy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia spraw związanych z dochodzeniem roszczeń i odszkodowań od ubezpieczalni oraz podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody.

Jeżeli doznałeś szkody na skutek wypadku lub bezprawnej decyzji osób trzecich (firm, urzędów, instytucji), zgłoś się do nas. Nasi prawnicy przeanalizują roszczenie bezpłatnie, a jeżeli zdecydujesz się na naszą pomoc - poprowadzą sprawę aż do uzyskania odszkodowania.

Koszty prowadzenia spraw
W naszej pracy kierujemy się zasadą "brak sukcesu - brak wynagrodzenia" (ang. no win no fee). Jeżeli efektem naszej pracy będzie brak uznania roszczeń i przyznania odszkodowania, wówczas nie pobieramy własnego wynagrodzenia. Nasi Klienci zyskują dzięki temu gwarancję, iż w przypadku niepowodzenia sprawy nie obciążymy ich własnymi kosztami. W przypadku wygrania sprawy pobieramy prowizję od uzyskanych odszkodowań.
Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowycho Rzecznik Ubezpieczonych Generalna Inspekcja Ochrony Danych Osobowych Certyfikat SSL Komisja Nadzoru Finansowego

Na skróty

Ubezpieczenie na narty

Ubezpieczenia na narty

Wszystko, czego potrzebujesz wyjeżdżając na narty lub snowboard - za granicę lub na terenie RP. Komfortowa obsługa - wszystkie polisy dostępne online - bez wychodzenia z domu!
Ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenia Assistance

Awaria, stłuczka, wypadek samochodowy mogą przydarzyć się każdemu. Zapewnij sobie komfortową pomoc i opiekę w kryzysowej sytuacji.

Sprawdź:
Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia OC

Szukasz oferty OC w życiu prywatnym, a może chcesz sprawdzić propozycje ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla wybranej grupy zawodowej? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Odszkodowania

Odszkodowania

U nas znajdziesz aktualne oferty firm odszkodowawczych, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Sprawdź, jak uzyskać wysokie odszkodowanie!

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ochrona prawna w sprawach karnych oraz przy dochodzeniu odszkodowań. Zapewnij sobie pomoc prawnika. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał skorzystać z jego usług.

Z naszym ubezpieczeniem będziesz miał możliwość korzystania z fachowej pomocy renomowanych kancelarii prawnych na terenie całego kraju. 
OFE

Otwarte Fundusze Emerytalne

Zbliża się czas, gdy będziesz musiał wybrać drugi filar emerytalny? A może chcesz zmienić fundusz, na który zdecydowałeś się jakiś czas temu?

Wszystkie Otwarte Fundusze Emerytalne w jednym miejscu!

Najciekawsze oferty:

Inne ubezpieczenia

Inne ubezpieczenia

Szukasz nietypowego ubezpieczenia? W tym miejscu znajdziesz niestandardowe propozycje - dla rowerzystów, ubezpieczenie dla psa lub kota, karty dla studentów i wiele innych.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.
Ubezpieczenia online.pl sp. z o.o. © 2006-2015